Szanowni Państwo, Drodzy Pszczelarze,

zapraszamy wszystkich Państwa na Konferencję Pszczelarską "Nauka praktyce" dn. 19.01.2023r. w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Jest to pierwsza taka konferencja, podczas której naukowcy ze wszystkich ośrodków naukowych w Polsce, zajmujących się pszczołą miodną, będą w jednym miejscu specjalnie dla Was. Służymy pomocą, radami...głosimy wykłady i rozmawiamy, aby w przyszłości rozwiązywać problemy w Waszych pasiekach.

Więcej…

 

Zapraszamy do udziału w V Konferencji „Zielony Parasol”, która odbędzie się 16 i 17 grudnia 2022 r. Dla pierwszych zarejestrowanych uczestników, którzy wezmą udział w Konferencji organizatorzy przewidzieli zestaw materiałów konferencyjnych i gadżety. Rejestracja trwa na stronie internetowej www.zielony-parasol.pl lub pod linkiem https://forms.gle/vN73ggj9PsCgLdLY8

Naukowa Konferencja Pszczelarska w roku 2020 odbędzie się w nowym miejscu. Tym razem uczestnicy najważniejszej w Polsce pszczelarskiej konferencji naukowej przyjadą do Cieszyna. Konferencja odbędzie się na terenie kampusu Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie, przy ul. Bielskiej 62. Organizatorami 57 Naukowej Konferencji Pszczelarskiej są: Śląski Związek Pszczelarzy w Katowicach, Uniwersytet Śląski w Katowicach, Pszczelnicze Towarzystwo Naukowe oraz Zakład Pszczelnictwa IO w Puławach.

Więcej…

I MIĘDZYNARODOWE TARGI PSZCZELARSKIE APIROGÓW ODBĘDĄ SIĘ W DNIACH 21-22 MARCA 2020 ROKU W ROGOWIE (WOJ. ŁÓDZKIE). TARGI ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ POD HASŁEM PRZEWODNIM: “DOSKONALIMY POLSKIE PSZCZELARSTWO – DLA ŚRODOWISKA I DLA LUDZI!”

Celem I Międzynarodowych Targów Pszczelarskich APIRogów 2020 jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych pszczelarzy, popularyzacja innowacyjnych metod gospodarki pasiecznej, a także szerzenie wiedzy na temat roli pszczół. Miejscem targów będzie Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w Rogowie (przy ul. Leśnej 5a).

Więcej…

Więcej artykułów…