Szanowni Państwo, Drodzy Pszczelarze,

zapraszamy wszystkich Państwa na Konferencję Pszczelarską "Nauka praktyce" dn. 19.01.2023r. w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Jest to pierwsza taka konferencja, podczas której naukowcy ze wszystkich ośrodków naukowych w Polsce, zajmujących się pszczołą miodną, będą w jednym miejscu specjalnie dla Was. Służymy pomocą, radami...głosimy wykłady i rozmawiamy, aby w przyszłości rozwiązywać problemy w Waszych pasiekach.

 

Czas aby powstała głośna dyskusja na linii Pszczelarz - naukowiec. Bez Was i Waszej obecności to się nie uda. Podczas konferencji zostaną zaprezentowane najnowsze i najważniejsze osiągnięcia polskich naukowców mające aspekt praktyczny - użytkowy w codziennej pracy pszczelarza. Ze względów formalnych i organizacyjnych prosimy o zarejestrowanie się osób chętnych do udziału w konferencji, najpóźniej do 30.12.2022r. Chcielibyśmy aby ten dzień był wyjątkowy dl a Was i dla nas... i chcielibyśmy zapewnić wszystkim Państwu kubek kawy/herbaty, obiad i kolację z lampką miodu pitnego. Jest to możliwe dzięki hojności naszych Partnerów i Sponsorów.

Ponieważ konferencja jest dla wszystkich Państwa darmowa, prosimy o przemyślane/odpowiedzialne rejestracje tak aby nie blokować miejsca innym zainteresowanym. W przypadku choroby/zdarzeń losowych można przekazać swoją rejestrację zaprzyjaźnionej osobie ;-) O konferencji i jej programie możecie Państwo przeczytać na:

https://up.lublin.pl/konferencjapszczelarska/

Strona do logowania:

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=HLKj2lICKUm8ZlqzHoIn4b_SlrrJj7tNrUHaXqQ-o7JUNUNGREdVTkRTU0NBWEdRV1NET1hSMTcxWS4u lub w zakładce "Formularz rejestracyjny" na stronie konferencji. W czasie konferencji odbędzie się też premiera książki "Anatomia i fizjologia pszczoły miodnej", która zdobyła srebrny medal w międzynarodowym konkursie na tegorocznej Apimondii (https://up.lublin.pl/blog/profesor-strachecka-wyrozniona-srebrnym-medalem-za-ksiazke-o-pszczolach/ ). W ten dzień od obydwu autorek będzie można dostać piękną dedykację. Bardzo prosimy o rozpowszechnienie informacji o Konferencji do wszystkich Zainteresowanych. Serdecznie zapraszamy na Konferencję. Bardzo miło będzie nam Państwa gościć.

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Komitet Organizacyjny Naukowa Konferencja Pszczelarska dla otoczenia społeczno-gospodarczego "Nauka praktyce" Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie

tel. 505991615 (dr hab. Aneta Strachecka, prof. uczelni)