Drogie Koleżanki i Koledzy Pszczelarze! Mamy program 4-dniowej wycieczki w góry w dniach 21-24 sierpnia 2026r. Koszt wycieczki od osoby wynosi 1200zł. Zapisy wraz z wpłatami na wycieczkę przyjmują Prezesi Kół lub Jan Ładny (tel. 509 926 598) do dnia 31.07.2026r. Zarząd Związku Pszczelarzy „Podlasie” w Białej Podlaskiej
Zarząd Związku Pszczelarzy „Podlasie” w Białej Podlaskiej
Serdecznie zapraszamy na uroczyste otwarcie sezonu pszczelarskiego 2026 w dniu 19 kwietnia (Niedziela) 2026 roku. Uroczystość rozpocznie się mszą św. w intencji pszczelarzy w Bazylice w Leśnej Podlaskiej (Moszyńskiego 2A) o godz. 11:30. Po mszy św. przemieszczamy się do remizy KGW w Droblinie, gdzie odbędzie się dalsza cześć uroczystości.Zapisy przyjmujemy do 12 kwietnia. Składka na
15 Marca (Niedziela) o 10:30 w Grabanowie odbędzie się szkolenie dla pszczelarzy. Będą poruszane następujące tematy: Zarząd Związku Pszczelarzy „Podlasie” w Białej Podlaskiej
W imieniu Zarządu oraz wszystkich członków Związku Pszczelarzy „Podlasie” składamy najszczersze wyrazy współczucia całej rodzinie oraz bliskim. Wierzymy, że pamięć o wspólnie spędzonych chwilach i Jego oddaniu naszej społeczności będzie dla Was wsparciem w tym trudnym czasie. Łączymy się z Wami w bólu i żałobie. Zarząd Związku Pszczelarzy „Podlasie” w Białej Podlaskiej
22 Lutego o 10:30 w Grabanowie odbędzie się szkolenie dla pszczelarzy. Będą poruszane następujące tematy: Zarząd Związku Pszczelarzy „Podlasie” w Białej Podlaskiej
W dniu 08.02.2026 (niedziela) odbędzie się zwyczajny zjazd sprawozdawczo-wyborczy w Grabanowie. Pierwszy termin godzina 10:30, w przypadku braku kworum drugi termin godz. 11:30 tego samego dnia. Serdecznie zapraszamy wszystkich delegatów oraz chętnych pszczelarzy. Zarząd Związku Pszczelarzy „Podlasie” w Białej Podlaskiej.
Serdecznie zapraszamy wszystkich pszczelarzy zrzeszonych w Związku Pszczelarzy „Podlasie” na uroczyste zakończenie sezonu pszczelarskiego 2025. Uroczystość odbędzie się 14 grudnia 2025 roku w miejscowości Gęś, rozpocznie się mszą świętą w kościele parafialnym w Gęsi o godzinie 13:00. Po mszy zapraszamy na spotkanie opłatkowe do remizy w Gęsi. W menu przewidziane są cztery dania wigilijne. Mile
Bardzo proszę, aby prezesi kół dostarczyli listownie lub osobiście podpisane listy odbioru węzy, oraz dokumentacji za leki. Ostateczny termin dostarczenia dokumentacji został ustalony na dzień 06.06.2025r ZP Podlasie


